Silver partner
10
Років досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3427
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (3)

  • 95 000 $
    1 250 $/м²

    Лукрецька вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ Багринова гора
    2 кімнати
    76 / 41 / 11 м²
    поверх 15 з 25
    вчора
    0 % для покупця! Можна закохатись з першого погляду! Продаж шикарної 2-кімнатної квартири на вул. Левітана, 3 — саме те, що ви давно шукали! 📍 15 поверх із приголомшливим краєвидом 📐 76 м² комфорту 🛏 2 роздільні кімнати — простір і для відпочинку, і для натхнення ✨ Свіжий якісний ремонт — заходь і живи без жодних “але” Квартира дихає світлом, теплом і затишком. Тут приємно прокидатися, варити ранкову каву і зустрічати захід сонця над містом 🌇 Все продумано до деталей: ▪️ зручне планування ▪️ охайний під’їзд ▪️ сучасний будинок ▪️ розвинена інфраструктура навколо — магазини, школи, транспорт поруч! 🔑 Ідеальний варіант для родини, для себе, або ж як інвестиція під оренду. 📞 Телефонуйте з...
    Рієлтор
  • 53 000 $
    2 120 $/м²

    Юнацька вул., (Будинок Smart 4)

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Васильківська ЖК PARKLAND
    1 кімната
    25 / 16 / 8 м²
    поверх 3 з 4
    2017 рік побудови
    вчора
    Від власника, 0%! КРУТИЙ СМАРТ у ЖК Parkland, вул. Промениста 50. Всі НОВІ меблі та техніка для КОМФОРТУ! Є власний БАЛКОН зі столиком. Адекватні платежі по комунальним послугам, дуже ЕКОНОМНА квартира! ПАРКОВКА біля будинку. КОНЦЕПЦІЯ місто в місті – є своя власна інфраструктура. Комісійні оплачувати НЕ ПОТРІБНО! Перегляди за домовленістю.
    Рієлтор
  • 77 000 $
    1 027 $/м²

    Анни Ахматової вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Харківська Позняки
    3 кімнати
    75 / 42 / 8 м²
    поверх 11 з 16
    вчора
    0 % комісії для покупця! Ідеальна квартира для життя або оренди вул. Ахматової, 4 — улюблені Позняки! Реальні 20 хв пішки до метро або 4 зупинки на громадському транспорті — перевірено! будинок 1992 року — теплий, з охайним парадним. Всередині є все: від дивану до пральної машини — заходь і живи без зайвих витрат! Поруч усе для комфортного міського життя: • улюблені кав’ярні й ресторани • супермаркети, магазини, банки • школа та дитсадок — 5 хв і ваша дитина вже на заняттях! Спокійний, зелений район — ідеально для родини або орендарів. Телефонуйте зараз — ця квартира не затримається надовго!